TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Mis on yoni muna?

Lihtsustatult on yoni muna poolvääriskivist vaagnapõhjalihaste treenimise vahend, millega on võimalik tõsta enda seksuaalelukvaliteeti, parandada vaagnapõhjaelundite ja kõhuõõneorganite vaevusi, nt uriini- ja pärasoolepidamatust, ja suurendada üleüldist energiataset ning heaolutunnet enda igapäevaelus.

Yoni muna kasutamine enda seksuaaltervise hoidmise eesmärgina on iidne praktika, mille juured ulatuvad tuhandeid aastaid tagasi Vana-Hiinasse, kus ligipääs sellele praktikale oli vaid eliidil. Keisrinnadele ning keisrite konkubiinidele jagati taoistide, Hiina ühe olulisima filosoofia, tarkuse ja eluviisi viljelejate, poolt salastatud informatsiooni yoni muna harjutustest eesmärgiga suurendada naiste seksuaalenergiat, tagada sära ja nooruslikkus ning kogeda elumuutvaid orgasme. Oluliseks pean mainida, et orgasmi ning seksuaalakti vaadeldi (ning taoismis vaadeldakse tänaseni) hoopis millegi muuna kui oleme harjunud tänapäevases popkultuurilises maailmakäsitluses nägema. Tegemist ei ole pelgalt hõõrumise ja väikese plahvatusega vaid kosmilise sündmusena, kus toimub kahe inimese vaheline energiavahetus, alistumine universumile ning kosmilis-maagiliste loomeväravate avanemine.

Kombineerides taoistide iidsed tarkused ja õpetused tänapäevaste teadmiste, teaduspõhisuse ja võimalustega, on naistel täna üle maailma võimalus võtta ise vastutus enda naudingute ja seksuaaltervise eest. Yoni muna praktika on selleks üks võimsamaid vahendeid.

Praktika seisneb vaagnapõhjalihaste treenimisel, kus samaväärsed ja olulised on nii pingutuse kui lõdvestumise moment. Kuigi harjutusi saab teha ka ilma raskuseta, siis nagu ka muu lihastreeningu puhul aitab raskuse kasutamine muuta lihased tugevamaks ja defineeritumaks.

Oluline on mõista ka seda, et inimene on holistiline olend ning enda heaolu toetamiseks tuleb tegeleda terve spektri eri teemadega. Vaid yoni treenimine ei too lahendust igale murele. Täpselt nii nagu trimmis keha jaoks ei piisa vaid kõhulihaste tegemisest – tegeleda tuleb ka toitumise ja keha üleüldise liigutamisega. Ning vahel peidavad yoniga seotud probleemid põhjuseid hoopiski traumades, kehasse kinni jäänud emotsioonides ja uskumustes.

Kuidas yoni munaga harjutusi teha, saad lugeda siit. Millised yoni munad on saadava meie poes, näed juba siit.

Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.