TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Ametüstist yoni muna

55.00

Laos

Kirjeldus

Kas tahad suurendada tupe tundlikkust, tõsta libiidot ja märgumist, peatada uriinilekked ning hakata nautima enda sensuaalsust ja seksuaalsust?

Ametüstist yoni muna on mõeldud vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks, tupe toonuse ja tundlikkuse tõstmiseks ning libiido suurendamiseks. Kasutades yoni muna tugevdame keha orgasmilisi sensatsioone, saame parema ühenduse enda naisenergiaga ning avame võimalused uuteks naudinguteks. Yoni muna kasutamisest saadud mõju ei taju mitte vaid meie, naised, ise vaid ka meie partnerid. Testitud.

Kristallid on kõrge ja võima vibratsiooniga, sealjuures on igal kristallil endale omased erilised energeetilised omadused. Ametüst on rahustav, emotsioone reguleeriv, stressi lahustav kivi, mis aitab tuua parema une ning saada parema ühenduse enda kroontšakraga. Ta lahustab hirmud, toob lõõgastuse ja aitab olukordi selgemini näha, olles muuhulgas ka tuntud selgeltnägemise kivi. Ametüst on läbi ajaloo olnud kõrges hinnas ka valitsejate, valitsejannade, munkade ja preestrite poolt ning teda on kasutatud kroonide kaunistamisel ja eri maagiliste jookide tegemisel, sealjuures on lillat tooni seostatud alati kuninglikkusega.

 

Kasutusjuhend:
Põhjalik yoni muna kasutusjuhend on siin. Algaja videokasutusjuhend yoni muna kasutamiseks on leitav siit.

 

Pärast kasutamist pese yoni muna sooja vee ja nahasõbraliku seebiga. Aeg-ajalt vii läbi energeetiline puhastus.
  • Iga yoni muna varieerub pisut enda värvuses.
  • Yoni munas on väike auguke, millest võid harjutuste tegemise ajaks nt lõhnatu hambaniidi läbi panna.
  • Yoni muna on kristallist ning seega väga kergelt purunev. Hoia teda turvaliselt!
  • Yoni muna ei ole mõeldud terviseprobleemide lahendamiseks. Tervisega seonduvates küsimustes palun konsulteerige arstiga.
Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.