Tingimuste ulatus ja kehtivus

Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse veebipoes www.sacredamrita.ee kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning Sundari Invest OÜ, reg.nr 16217500, (edaspidi Veebipood) vahel.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hindadele ei lisandu käibemaksu. 

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist ning selle tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel. Eestisiseste tellimuste puhul tasub kauba kättetoimetamise Veebipood, kui tellimus ületab 99 eurot.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes kaupade kirjelduses.

 

Tellimuse vormistamine ja maksmine.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu, järelmaksuna või osamaksetena. Veebipoe volitatud maksevahendaja ning maksemeetodite pakuja on Montonio Finance OÜ, kellele Veebipood edastab ka makse teostamiseks vajalikud isikuandmed.

Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

 

Kohaletoimetamine 

Pakid postitatakse Sundari Invest OÜ poolt kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Postitamist ei toimu nädalavahetustel ega riiklikel pühadel.

Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saatmise hind SmartPost automaati on 2,99 EUR. Saatmise hind Omniva automaati on  2,95 EUR.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 1-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtudel on Veebipoel õigus toimetada kaup määratud sihtpunkti 7 tööpäeva jooksul.

Kokkuleppel Veebipoega on võimalik kasutada ka teisi kauba üleandmise viise.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

 

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik. 

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Tarbijale lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul  ja tagastatud kauba ning esialgse postikulu eest tasutakse viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest pakkujani. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, siis Veebipood raha ei tagasta.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@sacredamrita.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.

 

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale. 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemise hetkest hiljemalt 2 kuu pärast pöörduda Veebipoe poole, saates pretensioon aadressile info@sacredamrita.ee. Pretensioon peab sisaldama Ostja nime, kontaktandmeid, toote puuduse kirjeldust ning selle avastamise aega. Veebipood vastab tarbija esitatud pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul. 

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud:

 

Vääramatu jõud

Veebipood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood  ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Isikuandmete töötlemise tingimused

Sundari Invest OÜ järgib oma tegevuses isikuandmete kaitse ning konfidentsiaalse info saladuses hoidmise põhimõtteid. Veebipoe lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja andmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele. 

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning tagamaks kauba jõudmine Ostjani. Firmade puhul kogutakse andmed nagu firma nimi, firma aadress, KM-kohuslase registreerimisnumber ja ettevõtte registreerimisnumber. 

Sundari Invest OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

 

Isikuandmete kogumisel lähtub Sundari Invest OÜ seadusest ning andmeid kogutakse ulatuses, mis on vajalikud sõlmitud lepingute täitmiseks ning klientide teenindamiseks, rakendades infotehnoloogilisi ja muid vajalikke turvameetmeid isikuandmete kaitstuse tagamiseks ning isikuandmete töötlemise jälgimiseks. 

Sundari Invest OÜ ei edasta klienti puudutavaid isikuandmeid ühelegi kolmandale isikule, välja arvatud kui selline kohustus tuleneb seadusest või andmete väljastamiseks on andnud loa isik, kelle andmed need on.

 

Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. 

Veebipood kogub ka isikustamata andmeid nagu veebilehe külastajate sugu, vanus, asukoht ning Veebipoe külastajate käitumise kohta, et selgitada välja klientide eelistusi. Andmeid ei ole võimalik siduda kindlate isikutega ning on seega anonüümsed. 

Sundari Invest OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Sundari Invest OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

 

Autoriõigused

www.sacredamrita.ee veebilehel sisalduva informatsiooni (kodulehe tekstid, pildid või videomaterjalid) taasavaldamine, kasutamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud ilma Veebipoe ja/või konkreetse autori eelneva kirjaliku loata. Kõik veebilehel olevad tekstid kuuluvad Autorile, olles intellektuaalne omand, ning on kaitstud  AutÕS §4.(3).1), §4.(3).17), §4.(3).20)

 

Linkimine

Linkimine www.sacredamrita.ee leheküljele on lubatud, kuid palume linkimisest või viitamisest oma blogis/leheküljel meid teavitada aadressil info@sacredamrita.ee.