TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Roosast kvartsist yoni muna

49.00

Laos

Kirjeldus

Kas tahad suurendada tupe tundlikkust, tõsta libiidot ja märgumist, peatada uriinilekked ning hakata nautima enda sensuaalsust ja seksuaalsust?

Roosast kvartsist yoni muna on mõeldud vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks, yoni toonuse ja tundlikkuse tõstmiseks ning libiido suurendamiseks. Kasutades yoni muna tugevdame keha orgasmilisi sensatsioone, saame parema ühenduse enda naisenergiaga ning avame võimalused uuteks naudinguteks. Yoni muna kasutamisest saadud mõju ei taju mitte vaid meie, naised, ise vaid ka meie partnerid. Testitud.

Kristallid on kõrge ja võima vibratsiooniga, sealjuures on igal kristallil endale omased erilised energeetilised omadused. Roosa kvarts on üks tuntuimaid armastusekristalle, mis kannab endas pehmet ja hoidvat energiat, aktiveerides südametšakra ning mõjutades armastuse vastuvõtmist ning väljasaatmist. Eelkõige on roosa kvarts seotud enesearmastusega, mis on seega ideaalne poolvääriskivist yoni muna jaoks. Kuna enesearmastus loob fooni kõikideks meie suheteks, on see kivi tõeliseks toeks ning panuseks enese hoidmisse, enda ja lähedaste hindamisse ning vastastike suhete toimimisse

 

Kasutusjuhend:
Põhjalik kasutusjuhend on siin.  Algaja videokasutusjuhend on leitav siit.

 

Pärast kasutamist pese muna sooja vee ja nahasõbraliku seebiga. Aeg-ajalt vii läbi energeetiline puhastus.
  • Iga yoni muna varieerub pisut enda värvuses.
  • Yoni munas on väike auguke, millest võid harjutuste tegemise ajaks nt lõhnatu hambaniidi läbi panna.
  • Yoni muna on kristallist ning seega väga kergelt purunev. Hoia teda turvaliselt!
  • Yoni muna ei ole mõeldud terviseprobleemide lahendamiseks. Tervisega seonduvates küsimustes palun konsulteerige arstiga.
Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.