TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Roosast kvartsist gua sha

25.90

Laos

Kirjeldus

Gua sha on iidne Hiina meditsiini teraapiavorm, mille eesmärk on stimuleerida vereringet, väljutada kehast lümfodrenaaži abil mürkaineid ning tagada kehale lisaenergia.

 

Gua sha näomassaaž parandab nahaaluse vere mikrotsirkulatsiooni, täiendab naha hapniku- ja toiteainevarusid, stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, ennetab nahakoe rakkude vananemist, silendab kortsukesi ning säilitatab ja taastab naha pehmuse, sära ja niiskuse. Gua sha kasutamine on tõhus (hommikuse) näoturse kaotamiseks, näokontuuri defineerimiseks ja näonaha skulptureerimiseks ning regulaarsel kasutamisel tagab pringi ja noorusliku jume.

 

Hiina meditsiin usub, et stimuleerides keha välimist, nähtavat osa, mõjutatakse ka siseorganite tervist ja funktsioneerimist. Mida veel tahta!

 

Roosa kvarts on üks tuntuimaid armastusekristalle, mis kannab endas pehmet ja hoidvat energiat, aktiveerides südametšakra ning mõjutades armastuse vastuvõtmist ning väljasaatmist. Eelkõige on roosa kvarts seotud enesearmastusega ning sobib suurepäraselt enesepoputamiserituaali.

 

Kasutamine: Kanna näole ja kaelale meelepärast seerumit, õli või kreemi. Alusta kaelast jagades see mõtteliselt neljaks osaks. Kerget survet kasutades liigu gua sha servaga alt-üles suunas 5-7 korda kuni kogu kael on masseeritud. Edasi jaga nägu mõtteliselt pooleks. Alusta lõunajoonest ja põskedest ning kerget survet kasutades liigu gua sha servaga lõua keskosast kõrvadeni 5-7 korda. Seejärel korda sama näo teisel poolel. Masseeri terve ülejäänud nägu samamoodi läbi liikudes alati ühes suunas – näo keskosast väljapoole ehk põhiliste lümfipunktide suunas. Gua sha massaaži võid teha igal hommikul ja õhtul ning korduste arvu suurendada või vähendada vastavalt enda tundele. Nägu võib pärast massaaži veidi punetada olenevalt näole avaldatud surve tugevusest.

 

Pärast iga kasutamiskorda puhasta gua sha sooja vee ja nahasõbraliku seebiga. Aeg-ajalt vii läbi energeetiline puhastus.
  • Iga gua sha varieerub pisut enda värvuses. Kuna tegemist on naturaalselt esineva kiviga, võib selles esineda ebatasasusi.
  • Gua sha on kristallist ning seega väga kergelt purunev. Hoia teda turvaliselt!
  • Gua sha ei ole mõeldud terviseprobleemide lahendamiseks. Tervisega seonduvates küsimustes palun konsulteerige arstiga.
Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.