TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Üleskutse aeglasteks naudinguteks

Naised, kas olete mõelnud, et võibolla ei ole teie kehadel midagi “viga”, kui te ei koge nipsust orgasme? Võibolla ei valmista vaginaalsete orgasmide kogemine nn väljakutseid mitte seetõttu, et kehal oleks mingi puudus vaid selle tõttu, kuidas me vahekorrale (ning eneserahuldamisele) läheneme? Ning kuidas mängivad siin rolli dildod ja yoni munad?

Olen siin lehel algusest peale kutsunud naisi üles nautima ja hindama aeglaseid naudinguid ja mõnusid ning märkama pisemaidki aistinguid. Miks?

Mehed ja naised vajavad vahekorraks ettevalmistumisel erinevaid lähenemisviise ning ka aega. Tänapäeva “kiirelus” on mugav tarbida kiirtoitu, kiirmoodi, kiirkohtinguid..kiirmidaiganes. Kuid naise erutus ja seksuaalne heaolu ei lähe kiirustava lähenemisega kokku. Loomulikult on võimalik ka nipsust saada märjaks ning kogeda vähese eelmängu või igasuguse emotsionaalse ühenduseta tugevaid orgasme, tean seda omast kogemusest hästi, kuid need ei küündi võimalusteni, mis avanevad siis, kui võtta endale päriselt see aeg, mida meie keha, meel ja süda vajavad, et maksimaalselt avaneda (rääkimata sellest, et vaginaalsed orgasmid on üldiselt võimalikud vaid pika ja põhjaliku penetratsiooniga). Õigupoolest ei pea naine kogema mingeid “erilisi” traumasid, et enda yoni tundlikkust kahandada. Piisab sellest, kui penetratsioon algab enne kui naine on valmis. Ideaalses maailmas peaks naine olema nii valmis, et ta suisa anub meest endasse sisenema.

Miks me ei tohiks kiirustada?

Olen varem kirjutanud, et meesenergia on nagu tuli – saab alguse keskelt (lingamist) ning liigub väljapoole südame suunas. Selle tõtu võib vabalt alustada mehe üles soojendamist just tema niuetest. Naine seevastu on nagu vesi – ta koguneb vaikselt äärealadelt ning liigub õrnalt voogates keskele (yonisse). Naine vajab seetõttu üles äratamist hoopis vastupidisel meetodil võrreldes meestega. Ning see võtab enam aega. Me vajame silitusi enda jalgadel, reitel, kätel. Me vajame suudlusi enda rindadel, kaelal ja huultel. Ja mis veel tähtsam – me vajame siiraid sõnu, turvalist olemist ja kohaololu, et luua sügav ühendus enda paarilisega. Seda on naise jaoks vaja eelkõige selleks, et ta saaks enda kaaslast usaldada, et ta saaks tunda, saab lõdvestuda, olla alasti oma keha ja hingega, teades, et ta on hoitud ja armastatud täpselt sellisena nagu ta parasjagu on. Et ta saaks lasta vabaks.

Tean omast kogemusest, kui suur erinevus on lasta vabaks kaaslasega versus iseendaga. Kes pistab rinda üleüldise erutumise, kes orgasmi saamise, kes ejakuleerimisega. Üksi olles ei pruugi probleemi olla, kuid kellegi juuresolekul võib terve keha justkui krampi minna ning mõistus täituda mõtetega, mis ei lase lõdvestuda. Põhjuseid selleks võib olla väga palju erinevaid, sh usalduse puudus suhtes, eelnevad ebameeldivad ning mittenauditavad olukorrad, polaarsuse puudumine suhtes, ebakindlus enda osas, oskamatus partnerile enda soove väljendada, kuid ka tervendamata traumad. Mida siis teha?

Kui me räägime eneserahuldamisest, siis see on hea koht, kus taasluua ühendus iseendaga ning võtta vastutus ja julgus tekitada enda jaoks aega. Üksi olles ei ole kedagi, kes meid tagant kiirustaks. Pole mõtteid selle osas, kuidas meie partner meie kehast mõtleb või kas nüüd peaks ta juba meisse sisenema. See on ideaalne aeg, kus soovi korral võtta mängu kehasõbralikust materjalist dildo, kuid võib jääda ka sõrmede juurde. Dildo eeliseks on anda endale võimalus juhtida seda just selles tempos ja piirkondades, kuidas seda parasjagu vajad (kui vahekorras oled selle enda teada jätnud või isegi teadvustamata jätnud), harjutada end saama orgasmi ka siis, kui midagi on yonis (kui see on probleemne) ning vähendada enda orgasmi saamise sõltuvust sõrmedest ja kliitorist.

Ehk siis ümber programmeerima enda neuroloogilisi närviradu, mis aktiveeruvad eneserahuldamise ja vahekorra ajal. Ning ideaalis teha seda ilma igasuguste meeleliste stimulaatorite nagu pornota, sest see eraldab meid enda kehast ja pisematestki aistingutest veelgi enam. Veidi põhjalikumalt olen didlode vajalikkusest ja kasulikkusest kirjutanud siin. 

Kuid kui oleme enda keha signaale liiga pikalt eiranud või soovime lihtsalt tõsta enda tundlikkuse uuele tasandile, on võimalik appi võtta yoni muna. Tegemist on poolvääriskivist treeningvahendiga, millega saab suurendada verevarustust tupes, tõsta tupelihaste toonust, suurendada libiidot ning tänu sellele nautida vahekordi senisest enam. Kui see on midagi, mis sind kõnetab, siis Sacred Amrita veebipoes on olemas erinevad yoni munad, mille vahel valida. Põhjalikumalt yoni munadest olen kirjutanud siin.

Ilmselt ei muuda parem eneserahuldamine või tundlikum yoni just kardinaalselt meie kommunikatsioonioskuseid ega lahenda tülisid (kuigi võib, sest yoni on otseselt seotud meie kõri ning kurgutšakraga ning kui mida tundlikum ja avatum on yoni, seda paremaks võiks muutuda meie eneseväljendamisoskus. Ning lisaks on rahuldatud naine ikka rõõmsam ja rahulikum naine 😉 ), kuid see on hea stardipukk, mille abil tunda paremini enda keha ja vajadusi. Ning kes ei ole paarisuhtes, siis eeldusel, et kunagi soovite seda, on see ideaalne aeg, mil luua uusi harjumusi enda naudingute kogemisel, et siis tulevases paarisuhtes olla eneseteadlikum ja enesekindlam, et algusest peale julgelt väljendada enda soove.

Seega siit üleskutse – võtkem aega aeglasteks naudinguteks!

Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.