TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Komplekt - keha-, näo- ja silmakupp

42.00

Laos

Kirjeldus

Kuppude komplekt sisaldab endas üht kehakuppu, üht silmakuppu ja üht näokuppu. Kupud aitavad saavutada paremat väljanägemist ja enesetunnet ning nende kasutamine on lihtne ja efektiivne.

 

Kehakupp parandab vere- ja lümfiringlust., trimmib nahka, muudab venitusarmid vähem nähtavaks, vähendab tselluliiti.

 

Näokupp vähendab turseid ja väsimusilminguid, pinguldab nahka, leevendab lihaspingeid, muudab naha säravamaks, silub kortsukesi, muudab armid vähem nähtavaks.

 

Silmakupp vähendab turseid ja tumedaid silmaaluseid, parandab vere- ja lümfiringlust, pinguldab nahka, silub kortsukesi, stimuleerib kollageeni tootmist.

 

Erinevates kehapiirkondades on soovituslik kasutada erinevaid kuppe, sest nende suurus, intensiivsus ja materjal on erinevad (kõik kupud on tehtud silikoonist, kuid silmakupp on pehmem ja õrnem ning tekitab väiksema vaakumi).

 

Kasutamine:

1. Kanna puhtale nahale piisavas koguses õli, et kupp hästi libiseda saaks.

2. Kuputa keha alati kaela, kaenla või kubeme suunas ja kindlasti mitte edasi-tagasi! Nägu kuputa alati näo keskosast väljapoole liikudes. Näo kuputamist alusta alati kaelast, et aktiveerida peamised lümfisõlmed. Silmapiirkonnas on soovituslik kuputada punkthaaval (st mitte tõmmates vaid täpitades), et vältida naha võimalikku venimist.

3. Kasuta kehakuppu 5-10 min 4-5x nädalas või vastavalt vajadusele. Kasuta näo- ja silmakuppu 2-5 min 3-5x nädalas või vastavalt vajadusele.

5. Pärast kasutamist pese kupp hoolikalt.

 

Ei tohiks kasutada väga lõtvunud nahal, kasvajate ja vähiga, kuperoosaga, lahtistel haavadel ja allergilisel või lööbega nahal, maksa-, neeru- ja südamepuudulikkuse korral, hemofiilia, aneemia või verevedeldajate kasutamisel. Raseduse ajal tuleks vältida kuputamist kõhu- ja seljapiirkonnas. Kahtluse korral küsi nõu enda arstilt.

Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.