TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

Millise suurusega yoni muna valida?

Kes on yoni munade kohta juba natuke uurinud, võib teada, et tihti leidub neid kolmes eri suuruses – S, M ja L. Mis on nende erinevused? Mis suuruses on Sacred Amrita yoni munad ja miks nii? Sellest kõigest allpool.

S suuruses yoni muna on kõige keerulisema raskusastmega, sest muna on oma mõõtudelt kõige pisem ning vajab seega rohkem pingutust ja tugevamaid tupelihaseid, et jaksata muna kinni hoida. S suuruses muna saab soovitada ka neile naistele, kellele valmistab raskusi ja ebamugavust tavasuuruses tampooni sisestamine ja kandmine ning valulikkust vahekord mehega, kellel on suur peenis.

L suuruses muna on kõige suurem ning vajab kõige vähem pingutust. Mõningad allikad soovitavad neid mune naistele, kes on mitu korda sünnitanud (vihjates justkui alatoonuses yonile), kuid sellele vaidleksin veidi vastu. Sünnituste arv ei määra yoni suurust ega toonust. Pigem teeb seda raseduseelne, -aegne ja -järgne vaagnapõhjalihastetreening (tuntud ka kui Kegeli harjutused), mida soovitavad ka arstid ja ämmaemandad. Kuid ka nende varasem tegemata jätmine ei tähenda ilmtingimata, et vajalik oleks alustada kõige suurema yoni munaga treenimisest. L suuruses muna kasutamist võiks kaaluda, kui yoni on nii lõtvunud, et segab suuresti igapäevaelu (nt tugev uriinipidamatus).

M suuruses muna jääb täpselt kuhugi vahepeale – praktikaga alustamine ei ole liiga keeruline, aga pakub siiski mõnusat väljakutset. See sobib valdavas osas nii sünnitanud kui sünnitamata naistele. Selle pärast on tegemist ka kõige populaarsema suurusega ning ka Sacred Amrita munad on M suurusega. Kui tupelihased pole veel nii treenitud, et püsti seistes tahab muna välja libiseda, saab toonust esialgu kasvatada pikali olekus harjutusi tehes, ning siis edasi püstises asendis, kui on soovi. Tuleb katsetada, mis endale sobib! Kuidas yoni muna harjutusi vastavalt enda oskustele ja soovidele lihtsamaks või raskemaks muuta, saad lugeda siit.

Kokkuvõtvalt – yoni muna suuruse valik on suuresti tunnetuse ja enda keha tundmise küsimus, kuid tagasiside põhjal on M suuruses yoni muna kõige mitmekülgsem, sobides enamusele.

Kui oled huvitatud ka L või S suurus munast, kirjuta kindlasti siia, sest võimalik, et võtame ka need varsti sortimenti, kui huvi on piisav!

Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.