TASUTA TARNE EESTI SISESELT ALATES 99€

UUS! Mäekristallist dildo

127.49

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mäekristallist dildo on naturaalsest materjalist kehasõbralik intiimtoode naistele, mis on vaba petrokemikaalidest, kummist, liimidest, plastikust ja teistest keemilistest ainetest.
Toode on mõeldud intiimseks kasutamiseks, et avada enda keha uuele tundlikkusele, ning yoni massaažideks, et vabastada yonis olevaid blokeeringuid.
Realistlik dildo on olemasolevatest kõige suurem ja jämedam ning tänu dildo tekstuursusele avaneb võimalus uuteks mängudeks ja sensatsioonideks.

 

Mäekristalli peetakse üheks võimsamaks tervendajaks, mis aitab luua harmooniat ning tuua ellu tasakaalu ja selgust. Tegemist on ühe populaarseima poolvääriskiviga, mida kasutatakse meditatsioonides, enda intuitsiooniga ühendust saamiseks, sageduse tõstmiseks endas ja ruumides, kus seda kivi hoitakse. Tegemist on mitmekülgse materjaliga, mida tänu enda omadustele kasutatakse ka elektroonilistes seadeldistes ning mis kaitseb elektromagneetiliste kahjulike väljade eest.
Mäekristall võib olla läbipaistev või täiesti tuhm ning selles võib esineda pruunikaid laike, mis viitavad rauasisaldusele kivis.

 

Kasutusjuhend:
Enne esimest kasutamist on soovituslik dildo energeetiliselt puhastada. Seda võib teha voolava vee all, looduslikus veekogus, viiruki või mõne teise puhastava kristalliga, tehes samal ajal mõttes taotlus puhastada kristall kõikidest ebavajalikest energiatest ning seadistada see teenima enda energeetilist ja orgasmilist teekonda. Kuna kristall on enda loomulikus olekus jahedapoolsem, võid enne kasutamist soojendada seda sooja vee all või käte vahel. Kasutamise ajal soojeneb dildo ka loomulikult kehasoojuse abil üles.

Selle tootega kotti kaasa ei tule.

Puhasta dildo iga kord pärast kasutamist sooja vee ja nahasõbraliku seebiga. Aeg-ajalt vii läbi energeetiline puhastus.

  • Iga toode varieerub pisut enda värvuses.
  • Dildot tohib sisestada ainult yonisse.
  • Dildo on kristallist ning seega väga kergelt purunev. Hoia teda turvaliselt!
  • Dildo ei ole mõeldud terviseprobleemide lahendamiseks. Tervisega seonduvates küsimustes palun konsulteerige arstiga.
Pane ennast kirja ootelisti. Teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.